אודות חברי ועדת ההיגוי

חברי ועדת ההיגוי מוצגים בסדר לפי א'-ב'

הרב אבי גיסר
ראש מועצת חינוך ממלכתי דתי במשרד החינוך

הרב אבי גיסר עוסק ברבנות, במשפט ובחינוך. הוא מכהן כרב היישוב עפרה ועומד בראש מכון "משפטי ארץ"- מכון גבוה למשפט ולהלכה. הרב אבי גיסר מכהן כיו"ר המועצה לחינוך ממלכתי דתי, מועצה סטטוטורית, המעצבת את דרכו החינוכית- דתית של החינוך הממלכתי ומופקדת על שמירת אופיו הציוני- דתי. בתפקידו זה הוא מכוון לעיצוב חינוך יהודי עמוק המשלב חיי תורה ושמירת מצוות עם השכלה מדעית רחבה תוך מחויבות למעורבות חברתית ושותפות פעילה בחברה האזרחית במדינת ישראל ומוסדותיה. בפעילותו הרבנית- חינוכית היה מעורב בתוכניות רבות. תכנית "הליבה החינוכית" של מכון ון ליר, מרכז ה"פורום החברתי" במכון הישראלי לדמוקרטיה, שיח מנהיגות דתית מוסלמית-יהודית, מרכז "מוזאיקה" ועוד. בשנת 2004 היה חבר בכח המשימה הלאומי לחינוך- "ועדת דברת". כמשפטן (עו"ד) הקים את מכון "משפטי ארץ" אשר מתמקד במחקר ההלכה ויישומה בחיי הפרט והחברה בישראל תוך שילוב והשפעה הדדית עם המשפט הישראלי ומערכת המשפט הישראלית. במסגרת המכון פרסם מאמרים רבים בנושאים אלה בספרים שפרסם המכון. כיום חבר בצוות תפיסת הביטחון הלאומי בנושא חברה וערכים שפועל במשרד לעניינים אסטרטגיים.

ד"ר אושרה אלפסי
מנהלת התיכון השנתי על שם איינשטיין בכפר הנוער בן שמן

אשתו של אודי, אמא של אורי אריאל ואסף.
מנהלת התיכון השנתי על שם איינשטיין בכפר הנוער בן שמן. מזה שש שנים מאמנת מנהלים חדשים בתחילת דרכם דרך "אבני ראשה". נמצאת במערכת החינוך מ-1994, מורה, מרצה, ובעשר השנים האחרונות מנהלת תיכון.
יו"ר הועדה לספרות של ועדת ארז ביטון.
"סור מרע ועשה טוב בקש שלום ורדפהו" (תהילים ל"ד)

הרב ארי אברהם סמג'ה
רב רמת שלמה ומחבר הספר "יסודות הליכות השולחן ערוך החמישי"

רב שכונת רמת שלמה בירושלים, ורב המרכז הרוחני "נר יוסף".
שימש בעבר כמנהל תוכניות לחינוך המוכר שאינו רשמי בתחומי יהדות וחברה במרכז הארצי להשתלמויות "בית יציב" של משרד החינוך.
הרב סמג'ה מעביר פינה יומית ושיעור שבועי ברדיו ברשת מורשת של "קול ישראל" בנושא ערכים בפרשת השבוע.
יזם ופעל ליצירת מפגשים בין דתיים על ידי ארגונים שונים כמו ארגון Hommes de Parole ויוזמות נוספות הקשורות להגנה על ישראל באו"ם . בעקבות חיכוכים בין נערים מרמת שלמה לכפר שועפט הסמוך, יזם הרב סמג'ה מפגש עם 'מוכתר' שועפט ונכבדיו.
זה כשלושים שנה הרב סמג'ה עורך וכותב את סדרת הספרים "הליכות השו"ע החמישי", ספרים העוסקים בערכים שלא הובאו בארבעת חלקי השו"ע, השייכות למצוות הנוגעות לעניינים שבין אדם לחברו, משום כך נדרש הרב סמג'ה לכתוב חומרי לימוד לתלמודי התורה ובתי הספר החרדים לבנות בתחומי הערכים ההליכות הנימוסים החברתיים והדרך ארץ והוא משמש ראש אגף מחקר ופיתוח ברשת החינוך בני יוסף.

הרב ד"ר בני לאו
ראש מיזם 929

שימש כרב קיבוץ סעד כעשר שנים.
בשנת תשס"א התמנה לרבה של קהילת בית כנסת הרמב"ן בירושלים.
היה שותף לצוות בית מורשה בירושלים, הקים ועמד בראש בית המדרש לנשים ובית המדרש לצדק חברתי.
עבד במכון הישראלי לדמוקרטיה כאחראי על פרויקט זכויות אדם ביהדות וכיום עומד בראש מיזם 929.

גאדה זועבי
מנכ"לית בוקרא ומיזם 'מדברים חיים משותפים'

מייסדת ובעלים של פורטאל החדשות בוקרא נט:
פורטאל חדשותי אשר מסקר מגוון תחומים בארץ ובעולם. 85000 גולשים בו כל יום - 62% מהארץ והשאר מהעולם הערבי ושאר המדינות.
נולדה וגדלה בחיפה, כיום גרה בנצרת.
סיימה את לימודיה האקדמיים בתחום חינוך, אנגלית ותקשורת בחיפה.
עבדה בקול ישראל בערבית ובטלוויזיה הישראלית, הגישה תוכנית על בטיחות בדרכים.
ריכזה את פרויקט "תנועות נוער ערבי ויהודי" של עיריית חיפה, הייתה פעילה בצוות נשים לצד ראש העיר דאז (עמרם מיצנע), וניהלה פרויקטים חינוכיים ותרבותיים המשותפים לשתי אוכלוסיות בעיר – הערבית והיהודית.
היום עוסקת בפילנטרופיה, מייסדת ופעילה בכמה ארגונים חברתיים בקרב החברה הערבית:
• קרן "מסירה": קרן מיוחדת למען אנשים עם מוגבלות בחברה הערבית
• קרן "יסמין": הארגון המוביל בישראל לקידומן הכלכלי של נשים בעלות עסקים מרחבי הארץ
• המייסדת של פורום "אבנאאונא" ("בנינו"- בטיחות ילדים בחברה הערבית)
• הגלריה לאומנות אום אלפחם
• חברת הנהלה בעמותת סיליאק בחברה הערבית
• המייסדת של מרכז לחברה משותפת (חיים משותפים) של ערבים ויהודים

גילה בן הר
מנכ"לית מט"ח

היא מנכ"לית המרכז לטכנולוגיה חינוכית (מטח).
במטח כ600 אנשי תוכן, פדגוגיה וטכנולוגיה המפתחים פתרונות הוראה, למידה והערכה פורצי דרך, בעברית ובערבית, לכלל המורים והתלמידים בישראל ובתפוצות. מטח פועל לצמצום פערים וקידום מצוינות כאשר בין הישגיו ניתן לציין את פיתוחו של "הילקוט הדיגיטלי" הנמצא בשימוש מרבית בתי הספר בישראל, את פיתוחן והובלתן של תכניות התיכון והחונכות הווירטואליים בהן לומדים תלמידים אונליין לבחינות בגרות מורחבות במגוון תחומי דעת, את ביסוסם של תהליכי פיתוח מקצועי אונליין לעובדי הוראה, ואת הקמת MindCET – מרכז לחדשנות טכנולוגית חינוכית.

ורדית רוזנבלום
עורכת דין וטוענת רבנית

עורכת דין וטוענת רבנית, מנחה קבוצות במסגרת "שלוחי ציבור" – תכנית להכשרת מנהיגות בקרב הקהילה החרדית, בשיתוף בית ספר מנדל למנהיגות חינוכית והאוניברסיטה העברית.
ורדית עבדה שנים רבות ב"יד לאישה" במתן סיוע, ייעוץ וייצוג לנשים עגונות ומסורבות גט. היא מנחה נשים חרדיות במסגרת תכניות מנהיגות שונות ומרצה בנושאי משפט, נשים והקהילה החרדית. ורדית עמיתה בפורום "פעילים חברתיים" חרדים מיסודו של מוסד שמואל נאמן בטכניון, ובחסות "שחרית", ומשיבה לחרדים אנונימים הפונים בשאלות של זהות, זוגיות ואמונה לאתר החרדי 'אקשיבה'.
לורדית תואר שני במדיניות ציבורית מהאוניברסיטה העברית, והיא לומדת לתואר שני במחשבת ישראל באוניברסיטה העברית. ורדית בוגרת בית ספר מנדל למנהיגות חינוכית.

חיר אלבז
מנכ"ל שותף אג'יק

ח'יר אלבז משמש כיום בתפקיד מנכ"ל שותף בארגון אג'יק מכון הנגב. מתגורר בישוב תל שבע שבנגב.
במהלך שנים רבות ניהל מר אלבז את אגף הרווחה האזורי שנתן שירות לישובים שגב-שלום, כסייפה, ערערה והכפרים הבדואים הבלתי מוכרים בנגב.
במהלך עבודתו צבר מר אלבז ניסיון רב בניהול מערכות חברתיות ובתחום ארגוני החברה האזרחית. כיום הוא נחשב למומחה למדיניות הממשלתית בתחומים החברתיים, ולמגמות עכשוויות בחברה הבדואית. כמו-כן הוא מעורב במגוון רחב של מיזמים בתחום התכנון והפיתוח הקהילתי הן ברמה המקומית והן ברמה הארצית
בתחום ההתנדבותי, מר אלבז כהן או מכהן כחבר הנהלת במספר ארגוני חברה אזרחית כמו מכללת ספיר, קרן אברהם, עיגול לטובה, מידות ועוד...
במהלך הקרירה המקצועית שלו, עבד מר אלבז במערכת הרווחה בקנדה למשך שלוש שנים .
בהשכלתו, מר אלבז הוא בוגר תואר ראשון בעבודה סוציאלית מאוניברסיטת בן גוריון בנגב, תואר שני בתכנון ומדיניות חברתית מאוניברסיטת WLU בקנדה ותואר שני נוסף (MBA ) מאוניברסיטת חיפה, זאת בנוסף למספר קורסים איכותיים בתחום ניהול מערכות חברתיות וכלכליות.
מר אלבז רואה בחיי בני אדם, באשר הם, כערך עליון ופעל במהלך כל הקרירה שלו לייצרת מרחב משותף שבו הזדמנויות שוות להשכלה ותעסוקה. מר אלבז מאמין בזכותו של כל אדם לחיות בכבוד ובתחושת שייכות וביטחון.

הרב ד"ר יהודה ברנדס
ראש מכללת הרצוג

יהודה ברנדס הוא נשיא המכללה האקדמית הרצוג.
בעל דוקטורט בתלמוד מן האוניברסיטה העברית והסמכה לרבנות מאת הרבנות הראשית לישראל. לשעבר מנהל בית הספר התיכון ע"ש הימלפרב בירושלים וראש בית המדרש בבית מורשה בירושלים. חבר בצוותי היגוי וועדות מייעצות של מערכות חינוך במשרד החינוך, באקדמיה, רשתות חינוך ובתי ספר. ספריו ומאמריו עוסקים בפרשנות תלמוד והגות יהודית, ובחינוך. עסק גם בחינוך בלתי פורמלי והוא חבר מליאת ההנהלה הארצית של תנועת בני עקיבא.

פרופ' יולי תמיר
נשיאת 'שנקר' ושרת החינוך לשעבר

נשיאת מכללת שנקר .
בעבר כיהנה כשרת החינוך וכשרת העלייה והקליטה .
תמיר היא בעלת תואר שלישי (Ph.D) בפילוסופיה פוליטית מאוניברסיטת אוקספורד באנגליה, בעלת תואר שני (MA) במדע המדינה ותואר ראשון (BA) בביולוגיה, שניהם מהאוניברסיטה העברית בירושלים.
בעבר שימשה תמיר כפרופסור בחוג לפילוסופיה של אוניברסיטת תל-אביב והייתה עמיתת מחקר באוניברסיטת פרינסטון , אוניברסיטת הארוורד , אוניברסיטת פנסילבניה ואוניברסיטת ניו-יורק. מלמדת היום בבית הספר לממשל של אוניברסיטת אוקספורד.
תמיר היא ממקימי שלום עכשיו וכיהנה כיו"ר האגודה לזכויות האזרח.

יוסף כהן
מנהל מרכז צעירים קרית מלאכי

יוסף כהן (31), אבא לנעם, עמית ואופק, נשוי באושר לאילנית.
נולד וגדל בבת-ים, היום מתגורר בגבעת שמואל ונהנה מקרבתה של העיר לאוניברסיטת בר אילן שם הוא לומד לתואר M.A במנהל ומדיניות ציבורית.
בעברו עבד כמדריך נוער בכל מנעד הרצף, מנוער מנותק ועד קבוצות מנהיגות, וסיים את עבודתו בתחום כמנהל המחלקה לנוער באור יהודה. כיהן כשליח של הסוכנות היהודית בארה"ב באזור "מישיאנה" (דרום משיגן-צפון אנדיאנה) ויצא לחיים עצמאיים של שנה וחצי בהם היה שותף לניהול קמפיין בחירות עירוני של מפלגות צעירים שונות והחל בהקמת מיזם חברתי כלכלי. כיום מנהל את מרכז הצעירים של קריית מלאכי.
תחומי פעילויותיו החברתיים מחוץ לעבודה עוסקים בשיח המזרחי בישראל ואף כתב הרצאה שהוא מעביר בנושא. יוסף, חבר הועד המנהל של התאחדות מרכזי הצעירים
אוהב לבשל ולצלם, אבל הכי אוהב לבלות זמן איכות עם המשפחה.

פרופ' יורם עשת
ראש התכנית ללימודי תואר שני בטכנולוגיות ומערכות למידה, האוניברסיטה הפתוחה

הוא פרופסור מן המניין במחלקה לחינוך ופסיכולוגיה וראש התוכנית לתואר שני בטכנולוגיות ומערכות למידה באוניברסיטה הפתוחה. הוא המייסד והמנהל במשך שנים רבות, של המרכז לחקר חדשנות בטכנולוגיות למידה באוניברסיטה הפתוחה. יורם הוא בעל B.A בארכיאולוגיה ו- M.Sc בגיאולוגיה מהאוניברסיטה העברית. את הדוקטורט בגיאולוגיה ובמדעי הסביבה הוא סיים באוניברסיטת ניו יורק ושימש במשך 16 שנה חוקר בכיר במכון הגיאולוגי, לימד במכללה האקדמית תל חי ועבד בחברות מחשבים בפיתוח סביבות למידה ממוחשבות.
מחקריו של יורם מתמקדים בטכנולוגיות למידה ועוסקים בטווח רחב של נושאים, כגון אוריינות דיגיטלית, קריאה דיגיטלית, הונאה דיגיטלית, ממשקי משתמש, משחקים דיגיטליים, והטמעת טכנולוגיות במערכות חינוך. הוא פרסם עשרות מאמרים בתחומים אלה.

יעל נאמן
מנכ"לית קרן לאוטמן

יעל נאמן, מנכ"לית קרן לאוטמן, מיום הקמתה.
עורכת דין בהכשרתה בעלת תואר ראשון במשפטים ותואר שני בקרימינולוגיה, ומגוון קורסי הכשרה ביניהם גישור וקורס דירקטורים.
לאחר מספר שנים במקצוע, פנתה יעל ללמד בבית ספר תיכון ועבדה שנתיים כמחנכת כיתה וכמורה לאזרחות וליהדות.
בוגרת בית ספר מנדל למנהיגות חינוכית.
במסגרת עבודתה במגזר השלישי, ניהלה את סניף חיפה והצפון של עמותת גשר ועבדה בעמותת אשלים של ג'וינט ישראל כמנהלת תכניות בתחום ילדים ובני נוער עם צרכים מיוחדים.

לני מילוא
מנהלת פורום דב לאוטמן

לאחר פרק משמעותי במערכת הצבאית במגוון תפקידים בתחומי משאבי האנוש, חינוך ,נורמות וערכים.
בתפקידה האחרון בצבא כיהנה כקצינת פניות הציבור של צה"ל.
בוגרת בית ספר מנדל למנהיגות חינוכית בצה"ל. בהכשרתה בוגרת תואר ראשון בחינוך ותואר שני במנהל מערכות בריאות ומגוון קורסי הכשרה בינהם מיומנויות גישור והנחיית קבוצות.
במסגרת השתלבותה במגזר השלישי מתנדבת במספר פרויקטים בינהם, חברת ועד מנהל בעמותה להעצמה כלכלית נשית.

מחמוד אבו עאבד
מנהל בי"ס אלפרדוס ברהט

אבו עאבד מחמוד, תושב רהט ומנהל בית ספר יסודי ברהט. מקדם ועוסק במיזמים קהילתיים, חבר בוועדת היגוי לאולמי ספורט בעיר רהט, חבר בוועדת היגוי לחינוך בעירית רהט וחבר בוועדת היגוי לקיץ אחר.
השנה שוקד מחמוד בשיתוף של עמיתים בעיר רהט למיסוד עמותה בכדי להקים קבוצת כדורגל יצוגית לישוב.

מיכל הירש- נגרי
מנכ"לית עיריית רעננה

בעלת תואר שני במנהל מערכות חינוך, בעלת תואר ראשון בחינוך- התמחות באנגלית.
שימשה במשך כ- 7 שנים כסמנכ"ל וראש מנהל חינוך בעיריית רעננה.
שימשה כמנהלת חטיבות ביניים במשך 3 שנים.

מרב בטיטו
אשת תקשורת

מרב בטיטו נולדה וגדלה בבית שאן, בהכשרתה למדה היסטוריה והוראה באוניברסיטת חיפה ובהמשך עבדה כמחנכת, מורה להיסטוריה ואזרחות, ורכזת שכבה בתיכון "אלון" בנצרת עילית.
בהמשך, לאחר לימודי עיתונות בבית הספר לעיתונות "כותרת", החלה לעבוד כעיתונאית בעיתון "עולם האישה" , וכתחקירנית בתכניתו של נסים משעל "משעל חם", ששודרה בערוץ 2. משנת 2003 שימשה ככתבת "סופשבוע" בעיתון "מעריב" ובסוף שנת 2007 עברה ל"שבעה ימים" בידיעות אחרונות, שם כותבת תחקירים וטורי פרשנות בנושאי פוליטיקה, חברה וכלכלה, חינוך ומגדר.
בטלוויזיה החלה בהגשת פינת אקטואליה בתכנית "חמש עם רפי רשף", והשתתפה בתכניות רבות: "בנות" (הוט 3), "תרבות רעה" (יס ישראלי), "נדבר על זה בבית" (ערוץ 2 רשת), "המטה" (ערוץ 10) ועוד.
ב 2011 השתתפה כמתמודדת בעונה השלישית של תכנית המציאות, "האח הגדול", המשודרת בערוץ 2.
הגישה את התכנית "המתורבתים" (ערוץ 1), תכניות בוקר בערוץ 2 ו 10 והייתה ממגישי הסדרה התיעודית "והארץ הייתה תהו ובוהו".
מלמדת תקשורת במרכז הבינתחומי בהרצליה, ובמכללת ספיר.

פרופ' מרדכי קרמניצר
סגן הנשיא למחקר, המכון הישראלי לדמוקרטיה

סגן נשיא למחקר במכון הישראלי לדמוקרטיה.
כיהן בכמה ועדות ממשלתיות, בכללן: הוועדה לטיפול מערכתי באלימות שוטרים, הוועדה לבחינת לימודי האזרחות בישראל, הוועדה לטיפול מערכתי במשמעת בשירות המדינה, הוועדה לעניין הרשעה על סמך הודאה ולעניין משפט חוזר והוועדה הציבורית לבחינת מדיניות הענישה והטיפול בעבריינים. ב־2007 עמד בראש הצוות שמינה שר המשפטים לבחינת יסודות עבֵרות ההמתה. פרופ‘ קרמניצר הוא פרופסור (אמריטוס) בפקולטה למשפטים באוניברסיטה העברית בירושלים, לשעבר דיקן הפקולטה ונשיא מועצת העיתונות.
תחומי מומחיות: משפט פלילי, משפט ציבורי (חוקתי ומינהלי), משפט צבאי, זכויות אדם, חינוך לדמוקרטיה (אזרחות), ביטחון ודמוקרטיה, יחסי יהודים־ערבים, שחיתות שלטונית, מידתיות.

נעם לאוטמן
יו"ר קרן לאוטמן

יו"ר הדירקטוריון של דלתא גליל תעשיות בע"מ, יו"ר חברת שפע מדיה ודירקטור בחברת באבקום סנטרס בע"מ.
כמו כן, נעם הוא יו"ר הועד המנהל של מרכז מעשה – ארגון הפועל במסגרות התנדבות לצעירים בישראל במטרה לקדם שוויון הזדמנויות ומוביליות חברתית, חבר מועצת המנהלים בעמותת קו משווה - קואליציית המעסיקים לקידום שוויון בתעסוקת אקדמאים ערבים ובארגון JFN – רשת התורמים.
בנוסף, נעם נמנה על חבר הנאמנים של אוניברסיטת תל אביב.
בעל תואר ראשון במדעי המחשב ומתמטיקה מאוניברסיטת תל אביב ותואר M.B.A. מאוניברסיטת ניו-יורק.

פרופ' ערן הלפרין
דיקן בית הספר לפסיכולוגיה, המרכז הבינתחומי הרצליה

הוא פסיכולוג חברתי ופוליטי, דיקן בית הספר לפסיכולוגיה במרכז הבינתחומי, ועומד בראש מעבדה מחקרית שעוסקת בחקר היבטים שונים של יחסים בין קבוצות השרויות בסכסוכים ומתחים מתמשכים.
לפרופ' הלפרין דוקטורט בפסיכולוגיה ומדעי המדינה ופוסט דוקטורט מאוניברסיטת סטנפורד בארה"ב. בשנים האחרונות הוא עומד בראש מיזם חדשני שנועד להטמיע ידע מדעי-מחקרי בתחומים של הפחתת גזענות וחיבור בין קבוצות חברתיות שונות, במסגרת מיזמים, פרויקטים וארגונים העוסקים בשינוי חברתי.

פרופ' פנינה מוצאפי האלר
פרופסור חבר לאנתרופולוגיה באוניברסיטת בן-גוריון בנגב ופעילה חברתית ישראלית

פרופ׳ פנינה מוצפי-האלר (דוקטוראט מברנדייס 1988) היא פרופסור חברה לאנתרופולוגיה במכונים לחקר המדבר בשדה בוקר, אוניברסיטת בן גוריון בנגב. מלמדת חשיבה ביקורתית, פיתוח, ותיאוריות פמיניסטיות. לימדה באוניברסיטאות הרוורד ובוסטון יוניברסיטי, ארה״ב, הייתה פרופסור אורחת באוקספורד, אנגליה ובאוטווה, קנדה. ערכה, ביחד עם מיכאל פייגה ז״ל, את כתב העת Hagar במשך שבע שנים. עבודתה המחקרית כללה מחקרים אתנוגרפיים באפריקה (בוצוואנה ובורקינה פאסו), הודו (ברג׳אסטטן בקרב קבוצות של צוענים-נוודים) ובישראל. ערכה וכתבה ספרים ועשרות מאמרים שהתפרסמו בארץ ובחו"ל. ספרה האחרון ״בקופסאות הבטון: נשים מזרחיות בפריפריה הישראלית״ תורגם לאחרונה לאנגלית ויתפרסם בקרוב על ידי ההוצאה של אוניברסיטת ווין סטייט.
פעילה חברתית וממקימות ה״קשת הדמוקרטית המזרחית״. חברת דירקטוריון של ערוץ הכנסת החדש.

רבאב נאסר
מנהלת תיכון אורט רמלה

נולדתי וגדלתי בטירה. את לימודיי האקדמיים השלמתי באוניברסיטה העברית- תואר ראשון בכימיה. תואר שני באונ' ת"א.
אני מנהלת את התיכון אורט מקיף ערבי ברמלה זו השנה השביעית. בעקבות השינוי שחל בביה"ס, נבחרנו ע"י רשת אורט להיות בית ספר מוביל שינוי ומדגים לאוכלוסייה הערבית .

רות קנולר לוי
אגף (תכנים, תכניות, הדרכה והשתלמויות) משרד החינוך

רות קנולר לוי, ממונה ארצית, פיתוח מקצועי, אגף תכנים, מינהל חברה ונוער במשרד החינוך.
אחראית על התפתחותם המקצועית של מפקחים, מורים ובעלי תפקידים מהחינוך החברתי ערכי קהילתי במסגרות החינוך הפורמלי ובמסגרות החינוך הבלתי פורמלי.
בתפקידה הקודם, ניהלה את בית הספר הארצי לעובדי חינוך ונוער, סמינר שיין שמהוה את המרכז הארצי לפיתוח מקצועי לבעלי תפקידים מהחינוך הבלתי פורמלי. במסגרת תפקידה הסדירה את המעמד הסטטוטורי של המקום שמבטיח את המשך הפעילות החינוכית ל 25 השנים הבאות. בימים אלו מתקדם תהליך לשיפוץ כללי של האתר והתאמתו לצרכים הפדגוגיים של החינוך הבלתי פורמלי.
רות ריכזה את הוועדה לתרבות הפנאי והייתה חברה בוועדה לחינוך ערכי שמונתה על ידי שר החינוך.
בימים אלו מובילה ומרכזת במסגרת תפקידה את תכנית הצוערים לחינוך הבלתי פורמלי בהמשך ליישום החלטת הממשלה עתודות לישראל ,בהובלת מינהל חברה ונוער בשיתוף קרן רוטשילד קיסריה ומכללת אורנים.
במסגרת תפקידה מפקחת על מסלולי החינוך הבלתי פורמלי במכללות האקדמיות לחינוך ומסלולי ההכשרה לתעודת עובד חינוך ורשיון עובד חינוך.

רז פרויליך
מנהל החברה למתנ"סים

רז פרויליך משמש כמנכ"ל החברה למתנ"סים הארצית משנת 2014, קודם למינויו זה כיהן פרויליך בתפקידים בכירים בחברת אמדוקס. טרם המעבר לתחום ההיי-טק, כיהן כמנכ"ל תנועת "אחריי" העוסקת בהצמחת מנהיגות חברתית צעירה בפריפריה.
נשוי ואב לשני ילדים והוא בוגר תואר שני במנהל עסקים בהתמחות אסטרטגיה ויזמות מאוניברסיטת תל אביב, ותואר ראשון בהנדסה תעשייה וניהול. את שירותו הצבאי עשה פרויליך כקצין ביחידת עילית בצה"ל (מ"פ במילואים כיום)

פרופ' שרה גורי-רוזנבליט
משנה לנשיא אוניברסיטה פתוחה לעניינים אקדמיים

פרופ' שרה (גורי-רוזנבליט) – היא דיקן פיתוח וטכנולוגיות למידה באוניברסיטה הפתוחה. תחומי התמחותה הם: מחקר השוואתי של מערכות חינוך גבוה, טכנולוגיות דיגיטליות ומערכות הוראה מרחוק. בעשור האחרון הייתה חברה בגופים בינלאומיים רבים: הוועדה המדעית של אירופה וצפון אמריקה בפורום של יונסקו לחינוך גבוה, מחקר וידע; בתכנית הדגל של פולברייט – New Century Scholars; פורום מומחי בולוניה במועצה להשכלה גבוהה; בוועדות הערכה של ה– European Science Foundation (ESF), קרן רוקפלר וקרן פולברייט למענקי פוסט-דוקטוראנטים, ועוד. החל מ-1 בינואר 2018 מונתה להיות משנה לנשיא לעניינים אקדמיים באוניברסיטה הפתוחה.

צרו קשר

טלפון: 03-6935610
info@lautmaneduforum.org.il
מעוניינים לקחת חלק בקידום החינוך לשותפות ודמוקרטיה בכל דרך – צרו קשר: